products

Anahtar için Tx 1310/1490nm 20km SC Çok Modlu Alıcı-Verici ONU SFP Modülü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZISA
Sertifika: CE
Model numarası: OP151S
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 60-67USD
Ambalaj bilgileri: kutu 1kg
Teslim süresi: 5-8 hafta
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000 adet
Detay Bilgi
isim: Anahtar için ONU Tip: ONU
Garanti: 12 ay Sertifika: CE
Kutu: Çağrı cihazı boyut: 7cm
Uygulama: SFP için Renk: Beyaz
Vurgulamak:

20km SC Çok Modlu Alıcı-Verici

,

1490nm ONU SFP Modülü

,

Anahtar için ONU SFP Modülü


Ürün Açıklaması

Anahtar için Tx 1310/1490nm 20km SC Alıcı-Verici Gpon OLT için Gpon onu stick

 

Açıklama

 

OP151S SFP GPON ONU çubuk modülü, FTTx uygulamaları için tasarlanmıştır.OP151S, ITU-T G984 standardı ile tasarlanmış bir GPON ONU cihazıdır.Uygun maliyetli bir GPON müşteri öncül sistemidir ve abonenin anahtarlarını veya yönlendiricilerini bağlayarak 1244 Mbps yukarı akış / 2488 Mbps aşağı akış Geniş bant hizmetleri sağlayabilir.xDSL ve kablo modem gibi diğer geniş bant erişim teknolojileriyle karşılaştırıldığında,

 

OP151S, bir ITU-T G984.5 GPON Optik Ağ Terminalinin (ONT) temel işlevselliğini sağlar.Ayrıca cihaz, DBA, AES, FEC, PLOAM, OMCI gibi bazı gelişmiş fonksiyonlar da sunmaktadır.Trafik önceliklendirme, yerel adres filtreleme ve istatistik toplamaya izin vermek için güçlü bir Ağ İşlemcisi sağlanmıştır.Özel bir işlemci, yönetim denetimi sağlar ve yapılandırma ve istatistik toplama için bant içi OAM komutlarına ve Ana Bilgisayar Arayüzü mesajlarına yanıt verir.Kişisel değişkenleri buna göre yapılandırarak, müşteri çeşitli uygulamalara çok iyi uyacak bir cihaz elde edebilir.

 

Özellikler

 

  • 2488Mb/s Downstream ile tek fiber Çift yönlü.
  • 1244Mb/sn Yukarı Akışlı Tek Fiber Çift Yönlü
  • 1310nm DFB Seri Çekim Modu Lazer
  • 1490nm CW Modu Alıcı
  • Optik bağlantı ölçümü ve teşhisi
  • Aşağı akış AES şifre çözme

SSS
 
S1.ZISA ürünü ürünlerin kalitesidir.
C: Birinci sınıf toplam çözüm sağlayıcı ve üretken hizmet sağlayıcı olarak, Tier1 Telco müşterisine ve Satıcılarına yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.Dahi tasarım ve yazılım özelleştirme uzmanlığı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabiliriz.ZISA Ürün kalitesi, Huawei ve ZTE ile aynıdır ve ZISA, eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.
Esnek, Akıllı ve seçici üretim sistemi, dikey kariyerde en iyi üretim, on yıllık küresel pazar ve profesyonel deneyime sahip ekibimizi seçiyor.
 
S2.ZISA satış sonrası servis.
A:ZISA, eksiksiz bir yazılım ve donanım araştırma ve geliştirmesine sahiptir.İhtiyaç geliştirme, hata değiştirme ve 24 saat çevrimiçi destek sağlayın.Önemli müşteriler için ZISA, desteğe teknisyen gönderebilir.
S3.ZISA ile işbirliği yolları.
A :ZISA karşılama entegratörü veya acenteden acenteye ZISA ürünü.Acentenin piyasada yeterli avantajı varsa, ZISA sizi ZISA tek acentesi olarak atar.
S4.Fabrika ziyareti hakkında.
C: ZISA, önemli müşterilerin ZISA fabrikasını ziyaret etmesini memnuniyetle karşılar.Lütfen iki hafta sonra randevu alınız.
S5.Ürün fiyatlandırması hakkında.
A :ZISA yalnızca numune fiyatını yayınlar.Farklı ajan ve OEM müşterisinin fiyatı gizlidir.ZISA, önemli projeler ve müşteriler için özel fiyat verir.Ayrıca, ZISA sadece acente alanındaki acenteye mal sağlar.
 
Anahtar için Tx 1310/1490nm 20km SC Çok Modlu Alıcı-Verici ONU SFP Modülü 0

İletişim bilgileri
sales

Naber : +8613466582016