products

OP151s Optik Alıcı-Verici Modülü ONU GPON Çubuk SFP 1490/1310nm

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZISA
Sertifika: CE
Model numarası: OP151S
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 60-67USD
Ambalaj bilgileri: kutu 1kg
Teslim süresi: 5-8 hafta
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000 adet
Detay Bilgi
isim: 2.5G Çubuk Oran: 2.5G
Garanti: 10 ay Sanayi: -40 ila 85 ºC
Ağırlık: 0.3kg Uygulama: SFP için
Renk: Beyaz Sertifika: CE
Vurgulamak:

GPON Stick 1490/1310nm

,

GPON Stick SFP

,

OP151s Optik Alıcı-Verici Modülü


Ürün Açıklaması

OP151s GPON Optik Alıcı-Verici Modülü ONU Çubuk SFP 1490/1310nm

 

SSS

 

S1.ZISA ürünü ürünlerin kalitesidir.
C: Birinci sınıf toplam çözüm sağlayıcı ve üretken hizmet sağlayıcı olarak, Tier1 Telco müşterisine ve Satıcılarına yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.Dahi tasarım ve yazılım özelleştirme uzmanlığı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabiliriz.ZISA Ürün kalitesi, Huawei ve ZTE ile aynıdır ve ZISA, eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.

Esnek, Akıllı ve seçici üretim sistemi, dikey kariyerde en iyi üretim, on yıllık küresel pazar ve profesyonel deneyime sahip ekibimizi seçiyor.

 

S2.ZISA satış sonrası servis.
A:ZISA, eksiksiz bir yazılım ve donanım araştırma ve geliştirmesine sahiptir.İhtiyaç geliştirme, hata değiştirme ve 24 saat çevrimiçi destek sağlayın.Önemli müşteriler için ZISA, desteğe teknisyen gönderebilir.

S3.ZISA ile işbirliği yolları.
A :ZISA karşılama entegratörü veya acenteden acenteye ZISA ürünü.Acentenin piyasada yeterli avantajı varsa, ZISA sizi ZISA tek acentesi olarak atar.

S4.Fabrika ziyareti hakkında.
C: ZISA, önemli müşterilerin ZISA fabrikasını ziyaret etmesini memnuniyetle karşılar.Lütfen iki hafta sonra randevu alınız.

S5.Ürün fiyatlandırması hakkında.
A :ZISA yalnızca numune fiyatını yayınlar.Farklı ajan ve OEM müşterisinin fiyatı gizlidir.ZISA, önemli projeler ve müşteriler için özel fiyat verir.Ayrıca, ZISA sadece acente alanındaki acenteye mal sağlar.

 

Açıklama

 

OP151S SFP GPON ONU çubuk modülü, FTTx uygulamaları için tasarlanmıştır.OP151S, ITU-T G984 standardı ile tasarlanmış bir GPON ONU cihazıdır.Uygun maliyetli bir GPON müşteri öncül sistemidir ve abonenin anahtarlarını veya yönlendiricilerini bağlayarak 1244 Mbps yukarı akış / 2488 Mbps aşağı akış Geniş bant hizmetleri sağlayabilir.Pasif Optik Ağ (PON) teknolojisi, xDSL ve kablo modem gibi diğer geniş bant erişim teknolojileriyle karşılaştırıldığında, fiber altyapının uzun vadeli yaşam beklentisi, “aktif” bileşenlerin azaltılması yoluyla daha düşük işletme maliyetleri gibi bazı rekabet avantajları sunar. ekipman düğümleri arasında daha fazla mesafe desteği ve en önemlisi çok daha fazla bant genişliği.Yüksek hızlı erişim talebini iyi karşılayan GPON, daha müreffeh bir bakış açısına sahiptir.

 

OP151S, bir ITU-T G984.5 GPON Optik Ağ Terminalinin (ONT) temel işlevselliğini sağlar.Ayrıca cihaz, DBA, AES, FEC, PLOAM, OMCI gibi bazı gelişmiş fonksiyonlar da sunmaktadır.Trafik önceliklendirme, yerel adres filtreleme ve istatistik toplamaya izin vermek için güçlü bir Ağ İşlemcisi sağlanmıştır.Özel bir işlemci, yönetim denetimi sağlar ve yapılandırma ve istatistik toplama için bant içi OAM komutlarına ve Ana Bilgisayar Arayüzü mesajlarına yanıt verir.Kişisel değişkenleri buna göre yapılandırarak, müşteri çeşitli uygulamalara çok iyi uyacak bir cihaz elde edebilir.

 

Özellikler

 • 2488Mb/s Downstream ile tek fiber Çift yönlü.
 • 1244Mb/sn Yukarı Akışlı Tek Fiber Çift Yönlü
 • 1310nm DFB Seri Çekim Modu Lazer
 • 1490nm CW Modu Alıcı
 • Optik bağlantı ölçümü ve teşhisi
 • Aşağı akış AES şifre çözme
 • Son derece esnek 802.1Q VLAN desteği
 • Tek 3.3V DC besleme
 • SFP Paket Anahattı
 • Tek Fiber, Tam Çift Yönlü Çalışma
 • SC/UPC veya SC/APC Optik Konnektör
 • 2X10 Elektrik SFP Konnektörü
 • Çalışma Sıcaklığı Aralığı:

Endüstriyel : -40 - 85 ºC

 • Güç Tüketimi < 2w
 • RoHS Uyumluluğu
 • 1000BASE-X/2500BASE-X /SGMII/HSGMII arayüzünü destekler

 

OP151s Optik Alıcı-Verici Modülü ONU GPON Çubuk SFP 1490/1310nm 0

İletişim bilgileri
sales

Naber : +8613466582016