products

1.25G/2.5G ONU SFP GPON Çubuk Tx1310nm/Rx1490nm 7cm

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZISA
Sertifika: CE
Model numarası: OP151S
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 60-67USD
Ambalaj bilgileri: kutu 1kg
Teslim süresi: 5-8 hafta
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000 adet
Detay Bilgi
isim: ONU Çubuk Kutu: Çağrı cihazı
Reklam: 0 ila 70 ℃ Tip: ONU
Garanti: 1 yıl Sertifika: CE
Sanayi: -40 ila 85 ºC boyut: 7cm
Vurgulamak:

1.25G GPON Çubuğu

,

2.5G GPON Çubuğu

,

gpon onu sfp Tx1310nm


Ürün Açıklaması

1.25G/2.5G Tx1310nm/Rx1490nm GPON ONU SFP Çubuğu

 

Açıklama

 

OP151S, bir ITU-T G984.5 GPON Optik Ağ Terminalinin (ONT) temel işlevselliğini sağlar.Ayrıca cihaz, DBA, AES, FEC, PLOAM, OMCI gibi bazı gelişmiş fonksiyonlar da sunmaktadır.Trafik önceliklendirme, yerel adres filtreleme ve istatistik toplamaya izin vermek için güçlü bir Ağ İşlemcisi sağlanmıştır.Özel bir işlemci, yönetim denetimi sağlar ve yapılandırma ve istatistik toplama için bant içi OAM komutlarına ve Ana Bilgisayar Arayüzü mesajlarına yanıt verir.Kişisel değişkenleri buna göre yapılandırarak, müşteri çeşitli uygulamalara çok iyi uyacak bir cihaz elde edebilir.

 

Uygulama

 

  • Ev ağ geçidi
  • Ağ anahtarı, yönlendirici ve MDU

Ethernet Anahtarı, Yönlendirici, Ev ağ geçidi ve diğer müşteri tesisleri ekipmanları için takılabilir GPON ONU işlevi sağlama

 

SSS
 
S1.ZISA ürünü ürünlerin kalitesidir.
C: Birinci sınıf toplam çözüm sağlayıcı ve üretken hizmet sağlayıcı olarak, Tier1 Telco müşterisine ve Satıcılarına yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.Dahi tasarım ve yazılım özelleştirme uzmanlığı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabiliriz.ZISA Ürün kalitesi, Huawei ve ZTE ile aynıdır ve ZISA, eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.
Esnek, Akıllı ve seçici üretim sistemi, dikey kariyerde en iyi üretim, on yıllık küresel pazar ve profesyonel deneyime sahip ekibimizi seçiyor.
 
S2.ZISA satış sonrası servis.
A:ZISA, eksiksiz bir yazılım ve donanım araştırma ve geliştirmesine sahiptir.İhtiyaç geliştirme, hata değiştirme ve 24 saat çevrimiçi destek sağlayın.Önemli müşteriler için ZISA, desteğe teknisyen gönderebilir.
S3.ZISA ile işbirliği yolları.
A :ZISA karşılama entegratörü veya acenteden acenteye ZISA ürünü.Acentenin piyasada yeterli avantajı varsa, ZISA sizi ZISA tek acentesi olarak atar.
S4.Fabrika ziyareti hakkında.
C: ZISA, önemli müşterilerin ZISA fabrikasını ziyaret etmesini memnuniyetle karşılar.Lütfen iki hafta sonra randevu alınız.
S5.Ürün fiyatlandırması hakkında.
A :ZISA yalnızca numune fiyatını yayınlar.Farklı ajan ve OEM müşterisinin fiyatı gizlidir.ZISA, önemli projeler ve müşteriler için özel fiyat verir.Ayrıca, ZISA sadece acente alanındaki acenteye mal sağlar.
 
1.25G/2.5G ONU SFP GPON Çubuk Tx1310nm/Rx1490nm 7cm 0

İletişim bilgileri
sales

Naber : +8613466582016