products

Gpon Onu OLT GPON Çubuğu 1.25G Tx 1310/1490nm 20km SC Alıcı-Verici

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZISA
Sertifika: CE
Model numarası: OP151S
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 60-67USD
Ambalaj bilgileri: kutu 1kg
Teslim süresi: 5-8 hafta
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 10000 adet
Detay Bilgi
isim: ONU Çubuk 1.25G Uygulama: Video Fiber için
Garanti: 6 ay Tip: ONU
Sertifika: CE Kutu: Çağrı cihazı
boyut: 7cm Oran: 1.25G
Vurgulamak:

GPON Çubuğu 1.25G

,

GPON Çubuğu 1310/1490nm

,

20km SC Alıcı-Verici


Ürün Açıklaması

ONU Stick Tx 1310/1490nm 20km SC Alıcı-Verici Gpon OLT için Gpon onu stick

 

Açıklama

 

Uygun maliyetli bir GPON müşteri öncül sistemidir ve abonenin anahtarlarını veya yönlendiricilerini bağlayarak 1244 Mbps yukarı akış / 2488 Mbps aşağı akış Geniş bant hizmetleri sağlayabilir.Pasif Optik Ağ (PON) teknolojisi, xDSL ve kablo modem gibi diğer geniş bant erişim teknolojileriyle karşılaştırıldığında, fiber altyapının uzun vadeli yaşam beklentisi, “aktif” bileşenlerin azaltılması yoluyla daha düşük işletme maliyetleri gibi bazı rekabet avantajları sunar. ekipman düğümleri arasında daha fazla mesafe desteği ve en önemlisi çok daha fazla bant genişliği.Yüksek hızlı erişim talebini iyi karşılayan GPON, daha müreffeh bir bakış açısına sahiptir.

 

Uygulama

  • Ev ağ geçidi
  • Ağ anahtarı, yönlendirici ve MDU

Ethernet Anahtarı, Yönlendirici, Ev ağ geçidi ve diğer müşteri tesisleri ekipmanları için takılabilir GPON ONU işlevi sağlama

 

Özellikler

 

  • 2X10 Elektrik SFP Konnektörü
  • Çalışma Sıcaklığı Aralığı:

Endüstriyel : -40 - 85 ºC

  • Güç Tüketimi < 2w
  • RoHS Uyumluluğu
  • 1000BASE-X/2500BASE-X /SGMII/HSGMII arayüzünü destekler

 

SSS

 

S1.ZISA ürünü ürünlerin kalitesidir.
C: Birinci sınıf toplam çözüm sağlayıcı ve üretken hizmet sağlayıcı olarak, Tier1 Telco müşterisine ve Satıcılarına yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.Dahi tasarım ve yazılım özelleştirme uzmanlığı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunabiliriz.ZISA Ürün kalitesi, Huawei ve ZTE ile aynıdır ve ZISA, eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.

Esnek, Akıllı ve seçici üretim sistemi, dikey kariyerde en iyi üretim, on yıllık küresel pazar ve profesyonel deneyime sahip ekibimizi seçiyor.

 

S2.ZISA satış sonrası servis.
A:ZISA, eksiksiz yazılım ve donanım araştırma ve geliştirmesine sahiptir.İhtiyaç geliştirme, hata değiştirme ve 24 saat çevrimiçi destek sağlayın.Önemli müşteriler için ZISA, desteğe teknisyen gönderebilir.

S3.ZISA ile işbirliği yolları.
A :ZISA karşılama entegratörü veya acenteden acenteye ZISA ürünü.Acentenin piyasada yeterli avantajı varsa, ZISA sizi ZISA tek acentesi olarak atar.

S4.Fabrika ziyareti hakkında.
C: ZISA, önemli müşterilerin ZISA fabrikasını ziyaret etmesini memnuniyetle karşılar.Lütfen iki hafta sonra randevu alınız.

S5.Ürün fiyatlandırması hakkında.
A :ZISA yalnızca numune fiyatını yayınlar.Farklı ajan ve OEM müşterisinin fiyatı gizlidir.ZISA, önemli projelere ve müşterilere özel fiyat verir.Ayrıca, ZISA sadece acente alanındaki acenteye mal sağlar.

 

Gpon Onu OLT GPON Çubuğu 1.25G Tx 1310/1490nm 20km SC Alıcı-Verici 0

İletişim bilgileri
sales

Naber : +8613466582016