Dual-Band 2.5G ve 5G 802.11ac veya CATV ve Telefon portları ile ax WiFi GPON ONU IPTV ve VoIP Desteği

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: Qualfiber/OEM
Model numarası: 4GE + 2POTS + WIFI + CATV
Min sipariş miktarı: 1 Set/ayarlar
Ambalaj bilgileri: kraft kutu paketi veya özel tasarım
Teslim süresi: 5-15 gün
Yetenek temini: 30000 Takımları her Ay
Şimdi başvurun
GPON Standartları: ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4 Veri arabirimi: 4 x 10/100 / 1000Base-T
PON arabirimi: 1 PON Yukarı Akış: 1.244Gbps
PON Downstream: 2.488Gbps PON Optik çıkış hızı: 0,5 ~ 5dBm
PON Alma hassasiyeti: -27dBm CATV arabirimi: 1
Wifi arayüzü: 802.11n standardı ile uyumlu, maksimum 300 Mbps hızını destekler Boyut: 195mm (L) * 188mm (B) * 33 mm (H)
Bağlantı noktası: Shenzhen

Dual-Band 2.5G & 5G 802.11ac veya CATV ve Telefon portları ile balta WiFi GPON ONU IPTV ve VoIP Desteği

Ürüne Genel Bakış:

4GE + 2POTS + CATV + WIFI , sabit şebeke operatörlerinin FTTH (Fiber To the Home) ve üçlü oyun servis talebini yerine getirmek için tasarlanmış Qualfiber tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Kutu, fiyat performans oranı yüksek olan olgun Gigabit GPON teknolojisine, 802.11ac veya ax WIFI (4T4R), Katman 2 ve 3 ve ayrıca yüksek kaliteli VoIP teknolojisine dayanıyor. Farklı servisler için garantili QOS ile son derece güvenilir ve bakımı kolaydır. Ve ITU-T G.984.x gibi teknik yönetmelikler ve China Telecom'dan GPON Ekipmanı'nın (V2.1 ve üstü sürüm) teknik gereklilikleriyle tamamen uyumludur.

GPON ONT 4GE + 2 POTS + CATV + WIFI

 

Ürün Açıklaması s:

ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3 ve ITU-T G.984.4 ile uyumludur, kapsamlı GPON ağ uyumluluğu sağlar

2,488Gbps'ye kadar aşağı akış oranları ve 1,244Gbps'ye kadar yukarı akış oranları
Fiber erişim ve gigabit portu, inanılmaz hızlı transfer hızları sağlar

OMCI (ONT Yönetim Kontrol Arabirimi) uzaktan yönetimini destekler

Ürün özellikleri:

   GPON Standartları

ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Yonga seti

Realtek 9603

PON Arayüzü

1 SC / UPC Bağlantı Noktası

Veri Hızları ve Dalga Boyu

Giriş: 1.244Gbps, 1310nm
Akış yönü: 2.488 Gbps, 1490nm

RX duyarlılığı

<-28dBm @ 1490nm

Mesafe

0 ~ 20Km Max

LAN arayüzü

4 x 10/100 / 1000Mbps

Otomatik adaptif Ethernet arayüzleri, Tam / Yarım Dubleks, RJ45 konnektörler

WLAN

IEEE802.11ac veya ax, 4T4R ile uyumlu

4 dahili anten veya harici anten (isteğe bağlı)

POTS arayüzü

2 FXS, RJ11 konnektörleri

Harici güç kaynağı

DC 12V / 1A

Boyutlar (Uzunluk * Genişlik * Yükseklik)

180mm x 130mm x 50mm

Ağırlık (Tam Yüklü)

≤0.7kg

Çevresel Gereklilikler

Çalışma sıcaklığı: 0 ° C ~ 40 ° C

Depolama sıcaklığı: -40 ° C ~ 70 ° C

Bağıl nem:% 10 ~% 90, yoğuşmasız

 

Ürün Özellikleri:

         madde

Açıklama

Hizmet kalitesi

VLAN Tabanlı Hizmet Akışı Sınıflaması
Zamanlama kuralları Destek SP / WRR
Giriş Önceliği Etiketi Desteği 802.1D Kullanıcı Önceliği
Hız Sınırı ve Trafik şekillendirme
Tıkanıklık Kontrol Desteği Kuyruk Bırak

Gelişmiş özellikler

Giriş ve Çıkış FEC
Dinamik Bant Genişliği Tahsisi (DBA) NSR / SR'yi destekler
7 adede kadar T-CONT ve 4095 GEM Limanı
Optik güç algılama, Ölmek üzere olan Gasp
Terminal Sessiz mekanizması
802.3az EEE Enerji Tasarrufu

VLAN

802.1Q etiketi VLAN
VLAN saydam modu / VLAN çeviri modu / VLAN gövde modu
SN ve Şifreye dayalı kimlik doğrulama
VLAN Otomatik Algılama

Güvenlik

AES Şifreleme
VLAN Tabanlı Paket Filtresi

ses

Çağrı protokolü: SIP (IMS uyumlu), tüm popüler çağrı ajanlarıyla kusursuz uyumluluk.

Kalp atışı işlevini entegre edin ve etkin / beklemedeki çağrı ajanlarını destekleyin.

Ses kodlaması: ITU-T G.711 / G.723.1 (5.3K / 6.3Kbit / s) / G.729, bir arama temsilcisiyle otomatik görüşme.

128 ms kuyruk uzunluğuna kadar ITU-T G.165 / G.168-2002'yi aşan yankı iptali.

Yüksek / düşük hızlı faks / Modem, bypass faks ve T38 faksı desteği.

RFC2833 ve yedekli RFC2833, fark halkaları, MD5 kimlik doğrulaması, ileri arama, çağrı bekletme, hızlı arama, alarm saati ve her türlü katma değerli ses servisini destekleyin.

Çok partili konferans.

GR-909'a göre hat testi.

IP adresi ataması: dinamik PPPoE / DHCP İstemcisi ve statik IP.

WEB, CLI, TR069'u destekleyin.

Otomatik yapılandırma ve ürün yazılımı yükseltmesi için tümleşik OAM, XML, DHCP seçeneği 66 ve 67.

Arama kaybı% 0.01'den az.

KABLOSUZ İNTERNET

Entegre 802.11ac veya balta, 4T4R.

128 bağlantıyı destekleyin.

WEP ve WPA / WPA2 güvenlik protokollerini destekleyin.

yönetim

Web, OMCI ve Telnet tarafından yönetiliyor,
Yönetim IP'sini belirledi,
Reset (Sıfırla) düğmesi veya Web UI ile Fabrika varsayılanlarına sıfırla
Gerçek zamanlı istatistikler, Optik Teşhis

IGMP

IGMP v2 / v3
IGMP Snooping / Proxy

İletişim bilgileri
Richard

Telefon numarası : +86 13027915290

Naber : +8613027915290